Telefon   668 995 935

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kompleksowy kurs na ładowarki teleskopowe – Wrocław

Organizowany przez firmę Marko kurs na podesty ruchome to szkolenie chętnie wybierane przez mieszkańców Wrocławia oraz okolic. Klienci stawiają na naukę z nami, ponieważ cenimy ich czas, zapewniając elastyczne terminy spotkań, ale też ze względu na to, że przekazujemy wiedzę rzetelnie i w zrozumiały sposób. Dzięki temu mamy pewność, że wszelkie szczegóły są wyjaśnione, a osoby biorące udział w kursie na podnośniki koszowe w przyszłości będą precyzyjnie oraz sprawnie realizowały różne prace, uwzględniając
zasady bezpieczeństwa. Chętnych zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto zapisać się na kurs na podesty ruchome?

Wrocław to miasto, gdzie organizujemy kursy na podesty ruchome, po których zainteresowani mogą bez problemu zdać egzamin oraz otrzymać odpowiednie kwalifikacje. Dysponowanie uprawnieniami do obsługi podnośników koszowych przynosi szereg korzyści, w tym między innymi wzbogaca CV, zwiększa szansę na znalezienie pracy zarówno w Polsce, Europie, jak i Konfederacji Szwajcarskiej. Poza tym pozwala znaleźć dobrze płatną posadę.
Dlatego zachęcamy do korzystania z oferty oraz zapisywania się na kurs na podesty ruchome!

 

pracownik na podeście

Kursy na podesty

Praca w charakterze operatora podestów ruchomych wymaga gruntownego przygotowania oraz uzyskania stosownych kwalifikacji. Podnoszenie załadunku lub osób na odpowiednią wysokość jest bowiem odpowiedzialnym zadaniem, któremu tylko dobrze wyszkolona osoba jest w stanie sprostać. Podstawowym celem oferowanych przez nas kursów na podesty jest kompleksowe przygotowanie kursantów do pracy na stanowisku operatora, tak aby mogli czuć się pewnie podczas wykonywania codziennych zadań.

W ramach naszej oferty możesz wziąć udział w szkoleniu na podesty ruchome i podnośniki w kategorii IP:

  • wolnobieżne,
  • samojezdne montowane na pojeździe,
  • przewoźne. 

Decydując się na szkolenie w Marko, zyskujesz gwarancję, że po jego ukończeniu będziesz posiadał zarówno wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne. Nasz kurs obejmuje bowiem zagadnienia dotyczące obsługi podestów, ich budowy, zasad bezpiecznej eksploatacji, a także sposobów postępowania w razie awarii lub wypadku. Ponadto po jego ukończeniu możesz przystąpić w naszej placówce do egzaminu państwowego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego na sprzęcie, który już znasz.

 

podest ruchomy masztowy

Podest ruchomy masztowy

podest ruchomy nozycowy

Podest ruchomy nożycowy

podest ruchomy przegubowy

Podest ruchomy przegubowy

podest ruchomy teleskopowy

Podest ruchomy teleskopowy


 

podnośnikPrzebieg szkolenia

Kurs przyszłych operatorów odbywa się dwuetapowo:

  • część teoretyczna, podczas której zapoznaje się z tematyką związaną z obsługą podestów ruchomych oraz materiałami wymaganymi przez Urząd Dozoru Technicznego,
  • część praktyczna, kursant zdobywa manualne umiejętności obsługi podestów ruchomych

Po ukończonym szkoleniu zgłaszamy w Urzędzie Dozoru Technicznego kursantów na egzaminy państwowe. Chęć przystąpienia do egzaminu wymaga złożenia wniosku w UDT oraz uiszczenia urzędowej opłaty egzaminacyjnej, która w 2024 roku wynosi 270 zł  .  Egzamin jest przeprowadzany przez inspektorów UDT w naszej placówce i na urządzeniach, które są dobrze znane kursantom.

Egzamin państwowy przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego

Po zdaniu egzaminu państwowego kursant otrzymuje zaświadczenie kwalifikacyjne (czyli uprawnienia) wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Zaświadczenie kwalifikacyjne obowiązuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i jest wydawane na okres 5 lat. W rozporządzeniu do ustawy o dozorze technicznym przewiduje się możliwości przedłużania ważności zaświadczeń kwalifikacyjnych na kolejny okres, o ile w okresie 5 lat ważności zaświadczenia kwalifikacyjnego operator obsługiwał UTB co najmniej przez 3 lata.

legitymacja

Praca za granicą

Na terytorium Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej i w państwach członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu, obowiązuje dyrektywa 2005/36/WE z dnia 7 września 2005 r. na podstawie której uznawane są wzajemne uprawnienia. Na wniosek osoby, która potrzebuje potwierdzenia swoich kompetencji Firma MARKO może wydać również certyfikat międzynarodowy. Certyfikat ten jest ważny 5 lat.

PodnośnikWarunki przyjęcia na kurs na podnośniki

  • ukończona szkoła podstawowa
  • ukończone 18 lat

Nie wymagamy:

  • prawa jazdy
  • orzeczenia psychologicznego
  • średniego wykształcenia

 

Preferujemy indywidualny tok nauczania, dzięki któremu całą uwagę poświęcamy jednemu kursantowi, a system dydaktyczny jest dostosowany do jego umiejętności i potrzeb. Spotkania ustalamy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 oraz w innych terminach po indywidualnych uzgodnieniach. 

Jeśli szukasz rzetelnego szkolenia, po którym z łatwością zdasz egzamin państwowy, skontaktuj się z nami już teraz!
Promocja

Kurs na operatora podestów ruchomych - zamiast 700 zł zapłacisz 600 zł + 270 zł egzamin UDT

Kurs na podnośnik nożycowy: Wrocław. Zdobądź uprawnienia i szansę na lepszą pracę

Oferowany przez nas kurs na podnośnik nożycowy, który organizujemy dla kandydatów z Wrocławia to szansa na poszerzenie swoich kompetencji oraz zdobycie nowych kwalifikacji. Podnośniki te bowiem wykorzystywane są w wielu branżach, a niejednokrotnie firmy oferują ich wynajem dla różnych instytucji oraz osób prywatnych. Do wykonania zlecenia niezbędny jest jednak operator. To praca, którą możesz traktować jako główne źródło zarobku, ale też — zajęcie dodatkowe, np. na weekendy. Do rozpoczęcia szkolenia wymagamy jedynie ukończenia 18. roku życia oraz edukacji na poziomie szkoły podstawowej. Nie musisz mieć nawet prawa jazdy kat. B!

Jedyny taki kurs na podnośnik nożycowy na terenie Wrocławia

Podczas szkoleń stawiamy na jednostkę, co oznacza, że zapisując się na nasz kurs na podnośnik nożycowy, zyskujesz całą uwagę instruktora, który w 100% poświęca Ci swój czas i wiedzę. Zajęcia prowadzone są przez 5 dni w tygodniu — od poniedziałku do piątku, ale możemy też ustalić inny, dogodny dla Ciebie termin. Zapisz się już dziś na kurs, dzięki któremu zdobędziesz cenne umiejętności i szansę na lepsze zarobki zarówno w kraju, jak i za granicą. Czekamy właśnie na Ciebie!